Etykiety usuwalne

Stosując specjalne etykiety usuwalne MD Labels masz pewność iż pozostanie ona usunięta bez pozostawiania śladów kleju na twoim produkcie . Łatwość odlepienia jest jej największą zaletą . Etykiety odlepne pozwalają na ponowną aplikację w innym miejscu, gwarantują silne przyleganie do oklejonych powierzchni oraz są całkowicie bezpieczne dla delikatnych materiałów wierzchnich. Nasze produkty idealnie sprawdzają się przy oklejaniu szklanych powierzchni, między innymi szyb, luster itp. Nie pozostawiają  uciążliwych do usunięcia resztek kleju.

Etykiety usuwalne są doskonałym rozwiązaniem do branży meblowej, przetwórstwa płyt wiórowych i laminowanych. Etykiety odlepne MD Labels można w łatwy i szybki sposób usunąć z oklejonej płyty lub elementów mebli po montażu . Są całkowicie bezpieczne dla powierzchni laminowanych oraz lakierowanych .

Kolejną grupą klientów dla których przeznaczone są  nasze produkty to producenci stolarki okiennej i drzwiowej. Stosują oni etykiety odlepne do oklejania profili okiennych, szyb zespolonych , paneli drzwiowych. Właściwości kleju zastosowanego w naszych produktach sprawdzają się w trudnych budowlanych warunkach , podczas montażu okien i transportu stolarki okiennej . Etykieta usuwalna trzyma się dobrze bez ryzyka przypadkowego odklejenia .

Naklejka łatwo usuwalna to idealne narzędzie w branży  promocji i reklamy. Etykieta usuwalna sprawdza się również w handlu detalicznym i hurtowym. Klej odlepny jak sama nazwa wskazuje pozwala na łatwe usunięcie etykiet z informacją np.: o promocji , przecenie, wyprzedażach oraz innych akcjach marketingowych. Można nimi oklejać sprzęt lodówki, pralki, monitory,  sprzęt elektroniczny , telewizory. Dzięki takim naklejkom produkty zyskują na atrakcyjności, spowodowane jest to możliwością zawarcia bardzo dużej ilości informacji o danym artykule.

MD Labels oferuje swoje produkty różnych wersjach:

  • papierowe do zadruku za pomocą kalki TTR
  • papierowe termiczne TERMOECO do druku bezpośredniego w drukarkach etykiet
  • foliowe – syntetyczne do zadruku przy użyciu specjalnych kalek TTR