Etykiety termiczne

Białe i kolorowe samoprzylepne etykiety termiczne na rolkach MD Labels używane są wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba szybkiego i ekonomicznego oznakowania

 

 

produktu ceną, kodem kreskowym, informacją o zawartości. Posiadają bardzo szeroki wachlarz zastosowań m in.: logistyka, apteki, sklepy spożywcze, garmażeria, piekarnictwo, produkcja, spedycja i czynią z nich najtańszy nośnik informacji na opakowaniu lub bezpośrednio na produkcie.

Produkujemy najwyżej jakości etykiety termiczne do wag. Surowce z których wykonane są nasze produkty posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty dopuszczające je do bezpośredniego kontaktu z żywnością i umożliwiają oklejanie produktów spożywczych. Użyte kleje są całkowicie bezpieczne dla głowic drukujących w wagach oraz drukarkach.

 

Nadruk na etykietach termicznych uzyskujemy za pomocą drukarek termicznych bez ponoszenia dodatkowych kosztów eksploatacyjnych w postaci tuszy czy tonerów.

 

Nadruk jest czytelny i trwały, dzięki czemu jest to najtańszy sposób znakowania towarów.

Md Labels produkuje etykiety termiczne ze specjalnymi klejami: odlepnymi, usuwalnymi, do mrożenia, o wysokiej sile klejenia, co czyni je bezkonkurencyjnymi, jeżeli chodzi o możliwość zastosowań w praktyce.

Doskonale sprawdzają się jako :

  • Etykiety logistyczne
  • Etykiety do wag
  • Etykiety do kodów kreskowych
  • Etykiety do oznakowania towarów