+48 62 590 38 29

biuro@mdlabels.pl

Etykiety na roli białe
  1. Strona główna
  2. Etykiety na roli białe
MD Labels – jako doświadczony, wieloletni producent samoprzylepnych etykiet do wag i drukarek – oferuje dobry jakościowo oraz atrakcyjny cenowo asortyment niezwykle zróżnicowany pod względem dostępnych wariantów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania dopasowane do ich aktualnych potrzeb.

Etykiety termiczne

Etykiety wykonane są na wysokiej jakości papierze samoprzylepnym o wysokim stopniu białości, zapewniają czytelne wydruki i maksymalnie nasycone kolory. Nasze etykiety bardzo dobrze przylegają do powierzchni dzięki zastosowaniu kleju akrylowego który jest szczególnie odporny na wysokie i niskie temperatury.

Etykiety samoprzylepne termiczne mają swoje zastosowanie w biurze, magazynie, handlu lub logistyce. Etykiety mogą być używane jako etykiety przemysłowe, etykiety z kodami kreskowymi, etykiety cenowe, etykiety wysyłkowe, etykiety żywności, numery przesyłek i etykiety adresowe. Etykiety termiczne pasują i można je używać do drukarek zebra, bixolon, godex i wielu innych drukarek termicznych.

Etykiety do druku bazującym na wodzie tzw. Inkjetdruku

Etykiety przeznaczone są do zadruku kolorowego atramentowego. Surowiec posiada specjalną budowę pozwalającą natychmiasowe utrwalenie druku . Materiały do drukarek inkjet doskonale pochłaniają tusz, dzięki czemu nadruk jest trwały i nie rozmazuje się. W zależności od potrzeb, do wyboru są etykiety papierowe lub foliowe.

Etykiety na mrożonki

Etykiety są dedykowane produktom do głębokiego mrożenia, już zamrożonym lub przeznaczonym do magazynowania w warunkach chłodniczych. Są one używane w temperaturze poniżej 0 stopni C oraz w wysokiej wilgotności. Etykiety do mrożenia posiadają bardzo mocny i trwały klej o znaczenie większej przylepności do oklejanych powierzchni.

Etykiety te dedykowane są do oklejania mrożonej żywności-warzyw, mięsa, ryb, pierogów, lodów czy mrożonego pieczywa. Specjalny papier samoprzylepny produkowany nie zmienia swoich właściwości pod wpływem niskiej temperatury.

Wszystkie surowce, z których produkujemy etykiety posiadają niezbędne certyfikaty i badania dopuszczające je do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Etykiety usuwalne

Etykiety usuwalne są również znane jako etykiety „zdzieralne” lub „o niskiej przyczepności” ,są idealne dla osób poszukujących produktu, który będzie trwały, ale można go usunąć bez śladu jeżeli zajdzie taka potrzeba. Świetnie nadają się do stosowania jako etykiety na butelki, karty identyfikacyjne, naklejki cenowe, etykiety na książki i nie tylko.

Etykiety kryjące

Etykiety kryjące służą do zakrywania tekstu lub grafiki na wcześniej istniejącej etykiecie lub produkcie. Etykieta zakrywająca ma zwykle nieprzezroczysty i mocny klej, który uniemożliwia klientom zobaczenie zakrytego tekstu lub grafiki.

Zmiany cen są powszechne w branży detalicznej, ale usunięcie i ponowne oznakowanie produktu zajmuje dużo czasu i może zniszczyć oryginalne opakowanie. Ponowne oznakowanie materiałem, który zakrywa oryginalne informacje, oszczędza czas i zachowuje integralność oryginalnego opakowania, gdy produkty detaliczne wymagają korekty ceny lub modyfikacji informacji.

Kluczowe powody, dla których możesz potrzebować etykiety kryjącej

– zaktualizowanie składu produktu

– błędy w pisowni, brak tekstu, nieprawidłowe liczby w kodach kreskowych

– zmiana cen

– zmiana grafiki lub tekstu na produkcie

Etykiety termotransferowe

MD Labels oferuje szeroką gamę papierowych i syntetycznych surowców, które można stosować z taśmami termotransferowymi. Jakość druku jest bardzo wysoka a wydruk jest długotrwały. Druk termotransferowy jest najczęściej stosowaną metodą drukowania etykiet z kodami kreskowymi. Termiczna głowica drukująca służy do generowania energii cieplnej, która z kolei przenosi atrament z taśmy na materiał wierzchni etykiety, tworząc wymagany obrazy.

Taśma TTR to cienka folia nawinięta na rolkę ze specjalną czarną powłoką po jednej stronie. Ta powłoka jest zwykle wykonana z wosku lub żywicy. Podczas druku termotransferowego taśma przebiega między etykietą a głowicą drukującą, a powlekana strona taśmy jest skierowana w stronę etykiety.

Jesteśmy dostępni 24/7

Dział sprzedaży MD Labels pozostaje do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.
W razie pytań dotyczących naszego asortymentu, zapraszamy Państwa do kontaktu!