+48 62 590 38 29

biuro@mdlabels.pl

Pudełka z tektury litej
  1. Strona główna
  2. Pudełka z tektury litej
Tektura lita to trwały, elastyczny oraz ekonomiczny materiał idealnie nadający się do produkcji niewielkich opakowań. Opakowania z tektury litej są bardzo atrakcyjne z marketingowego punktu widzenia. Na takich opakowaniach jest możliwość umieszczenia dowolnej grafiki zgodnej z wymaganiami klienta, a co za tym idzie, można na nich umieścić własne logo, hasłem reklamowym czy opis produktu. Oferujemy pudełka z tektury litej małego formatu dedykowane do kosmetyków, leków czy branży konopnej.

Standard

W ofercie posiadamy pudełka/opakowania z tektury litej z kolorowym nadrukiem, z wykorzystaniem metody druku cyfrowego, na materiałach o gramaturze 260-290 g/m2. Pomagamy dopasować wymiar i kształt do konkretnego produktu, drukujemy i kleimy pudełka. Co więcej posiadamy bazę gotowych wykrojników dzięki czemu można zaoszczędzić sporo czasu oraz kosztów na wykonanie nowego wykrojnika.

Premium

MD labels oferuje profesjonalne i kompleksowe uszlachetnianie pudełek za pomocą różnych technik oraz dodatków. Pozwalają one na uzyskanie w produktach wyjątkowych efektów dotykowych i wizualnych. Nasza oferta obejmuje różnego rodzaju uszlachetniania druku takie jak: laminowanie, złocenie czy lakierowanie punktowe. Nakładamy folię i lakiery soft touch, brokatowe i wybiórcze 3D. Wymienione formy uszlachetniania mogą być łączone ze sobą, aby stworzyć w pełni spersonalizowaną i spełniającą wymagania klienta powierzchnię. Uszlachetnienia zapewniają piękny wygląd jak i mają właściwości zabezpieczające druk.

Jesteśmy dostępni 24/7

Dział sprzedaży MD Labels pozostaje do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.
W razie pytań dotyczących naszego asortymentu, zapraszamy Państwa do kontaktu!