Etykiety z nadrukiem flexograficznym
  1. Strona główna
  2. Etykiety z nadrukiem
  3. Etykiety z nadrukiem flexograficznym

Etykiety z nadrukiem- druk Flexograficzny

Druk flexograficzny to technika drukowania, która wykorzystuje matryce do transferowania obrazu na różnego rodzaju materiały np. folie czy papiery samoprzylepne. Jest to popularna metoda drukowania etykiet zwłaszcza w większych nakładach wykorzystywana w wielu branżach m. in. w branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej. MD Labels oferuje wysokiej jakości usługi druku flexograficznego, dzięki którym możemy zapewnić naszym klientom doskonałe wykonanie ich etykiet. Dzięki zaawansowanej technologii, którą dysponujemy możemy zaspokoić nawet najbardziej wymagające potrzeby naszych klientów. Nasze maszyny drukarskie od Mark Andy posiadają: 4 stacje flexo (ANDY Digital Series P7) oraz 6 stacji flexo (MARK ANDY Digital Series P7 HD).

Druk flexograficzny etykieta samoprzylepna lakier matowy
Druk flexograficzny etykieta samoprzylepna

Nasze usługi druku flexograficznego umożliwiają drukowanie w pełny kolorze, precyzyjnych i trwałych etykiety, które wyróżniają produkty na półce sklepowej. Ponadto, dzięki naszej elastyczności możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb i terminów klientów.

Cechy charakterystyczne:

Flexografia jest jedną z najszybszych technik druku, co pozwala na efektywną produkcję w dużych nakładach a co za tym idzie technologia flexograficzna jest stosunkowo tania w porównaniu do innych technik druku, co sprawia, że jest ona atrakcyjna dla firm produkcyjnych, które potrzebują druku w dużych ilościach.

Surowiec:

MD Labels wykorzystuje standardowe podłoża używane w naszej drukarni takie jak:

■  etykiety na papierze samoprzylepny półbłyszczącym,

■ etykiety z klejem odlepnym, etykiety kryjące, etykiety do niskich temperatur,
■ różnego rodzaju folie: folia samoprzylepna biała PP i PE, folia metalizowana, folie transparentne i wiele innych,

Technologia:

Druk flexograficzny

Zastosowanie:

Druk flexo jest szeroko stosowany do produkcji etykiet samoprzylepnych ze względu na swoją wszechstronność i możliwość dostosowania do różnych potrzeb klientów. Dzięki tej technologii możliwe jest uzyskanie wysokiej jakości, trwałych i odpornych na uszkodzenia etykiet. Druk flexo jest używany głównie w branżach opakowaniowej, spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej oraz reklamowej

Druk flexograficzny etykieta samoprzylepna lakier matowy

Zapraszamy do kontaktu

Dział sprzedaży MD Labels pozostaje do Państwa dyspozycji.