Peel off druk cyfrowy
Etykieta samoprzylepna Peel off

Etykiety peel-off

W ramach naszych usług proponujemy realizację etykiet peel off w technologii cyfrowej. Stosowana przez nas technologia jest unikalna ze względu na możliwość wydruku pierwszej , trzeciej  i piątej strony w pełnym kolorze, bez ponoszenia kosztów przygotowalni. Do wydruku etykiety peel-off w hybrydowej technologii cyfrowej potrzebne są tylko 2 matryce fleksograficzne- do wydruku drugiej , czwartej i ewentualnie szóstej strony w jednym dowolnym kolorze Pantone oraz do dezaktywacji kleju.

To rozwiązanie jest idealne, jeśli chcesz:

  • dołączyć szczegółowe informacje dotyczące dawkowania, przeciwwskazań, składników, ostrzeżeń lub opisy produktów,
  • przekazać duże ilości informacji w jasnym i czytelnym, wodoodpornym formacie,
  • uwzględnić wiele języków,
  • upewnić się, że informacje lub instrukcje pozostaną z produktem i są łatwo dostępne dla klienta końcowego.

Zalety cyfrowego wydruku etykiet

Oferowane przez MDLabels etykiety drukowane cyfrowo to korzystna alternatywa dla tradycyjnych metod poligraficznych, polecana zwłaszcza w przypadku zleceń niskonakładowych o wysokim priorytecie. Cyfrowy druk etykiet charakteryzuje się wyraźnie niższym nakładem pracy niż metody konkurencyjne, zarazem górując nad nimi szybkością realizacji zlecenia. Cyfrowy druk etykiet ze względu na swój charakter umożliwia też modyfikację poszczególnych elementów wydruku, chociażby skalowania, przy jednoczesnym zachowaniu dotychczasowej ceny zamówienia. Personalizujący etykiety druk cyfrowy to tym samym dobre rozwiązanie dla klientów oczekujących większej kontroli nad ostatecznym kształtem zamówienia.

Czytaj więcej

Kolejną z wartych wymienienia zalet w przypadku zdecydowania się na etykiety cyfrowe, jest szeroka gama nasyconych kolorów oraz uszlachetnień dostępnych w ramach druku hybrydowego, spośród których wymienić warto, chociażby: lakierowanie oraz lakierowanie wybiórcze, lakiery strukturalne 3D, kolory Pantone czy kolory metaliczne. Biorąc pod uwagę powyższe, jesteśmy przekonani, iż sporządzający etykiety druk cyfrowy to znakomita opcja dla klientów oczekujących zarówno wysokiej jakości, jak i szybkiej realizacji zamówienia.

Samoprzylepne etykiety drukowane cyfrowo

W naszej ofercie znaleźć można następujące rodzaje etykiet cyfrowych: do wag i drukarek, na arkuszu A4, a także kolorowe. Spektrum ich zastosowania jest szerokie, wliczając w to przykładowo: logistykę, spedycję, produkcję czy branżę aptekarską. Ze względu na posiadanie wszystkich wymaganych certyfikatów, nasze etykiety cyfrowe są również dopuszczone do bezpośredniego kontaktu z żywnością, a co za tym idzie, użytkowania w branży spożywczej. Liczne wzornictwo oraz kolorystyka pozwalają nam na dodatkowe spersonalizowanie cyfrowego druku etykiet, by jak najpełniej odpowiadał on oczekiwaniom klientów.

Urządzenia do wydruku etykiet cyfrowych

Firma MDLabels zajmuje się również dystrybucją, jak również instalacją oraz serwisem drukarek firmy Zebra, służących do wydruku etykiet samoprzylepnych. Nasza oferta obejmuje drukarki o charakterze półprzemysłowym, profesjonalnym oraz biurkowym.

Jesteśmy dostępni 24/7

Dział sprzedaży MD Labels pozostaje do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.
W razie pytań dotyczących naszego asortymentu, zapraszamy Państwa do kontaktu!