+48 62 590 38 29

biuro@mdlabels.pl

Etykiety Premium
  1. Strona główna
  2. Etykiety Premium
Do naszej oferty wprowadziliśmy etykiety PREMIUM z myślą o klientach, którym w szczególny sposób zależy na wysokiej jakości etykietach o wyjątkowym wizualnym aspekcie oferowanych przez nich produktów. Do dyspozycji mamy szeroką gamę surowców oraz uszlachetnień. Wszystko po to, żeby sprostać potrzebom wymagających klientów. Etykiety PREMIUM doskonale sprawdzają się w branżach: kosmetycznej, alkoholowej czy ze zdrową żywnością. Etykiety Premium są szczególnie polecane dla produktów dla których liczy się wyjątkowy, oryginalny i elegancki efekt.  

Etykiety z uszlachetnieniem

Nasza oferta obejmuje wydruk etykiet z różnego rodzaju uszlachetnieniami, wśród których największą popularnością cieszy się laminacja, złocenie oraz lakierowanie. Nakładamy folię i lakiery soft touch, brokatowe, wybiórcze 3D i farbę termiczną. Wymienione techniki i dodatki mogą być łączone ze sobą, aby stworzyć w pełni spersonalizowaną i spełniającą wymagania klienta etykietę. 

Laminowanie polega na powleczeniu powierzchni materiału folią (laminatem) na zimno. Dostępny jest szeroki wybór folii różnego rodzaju, m.in. matowych, błyszczących, odpornych na zarysowania, metalizowanych, strukturalnych, holograficznych czy barierowych. Dużym zainteresowaniem cieszy się folia typu soft touch, która jest bardzo aksamitna i delikatna w dotyku. 

Druk cyfrowy injket UV pozwala uzyskać bardzo ciekawe efekty 3D zbliżone do sitodruku lub kalandrowania. Technika ta polega na wykonaniu na płaszczyźnie dowolnej trójwymiarowej faktury albo wzoru np. skóry, albo płótna. Na niechłonnych materiałach syntetycznych efekt 3D jest bardzo dobrze widoczny i dodatkowo uatrakcyjnia realizowane w naszej drukarni projekty. Wydruk cyfrowy jest wyczuwalny w dotyku. 

Aby stworzyć idealnie połyskującą powierzchnię, stosujemy lakiery UV całej płaszczyzny lub też jej wybranych elementów. Wykorzystujemy lakiery połyskowe, matowe, brokatowe, strukturalne, zdrapkowe, fluorescencyjne, zapachowe czy perłowe, a także specjalistyczne lakiery, które reagują na zmianę temperatury. 

Etykiety metalizowane

Etykiety metalizowane wykonane są z wysokiej jakości folii polipropylenowej samoprzylepnej ze srebrnym połyskiem dające efekty metaliczne we wybranych miejscach.  Są to wyjątkowo trwałe i odporne etykiety ze znakomitym połyskiem, który nadaje produktom ekskluzywny i atrakcyjny wygląd. Etykiety foliowe są szczególnie odporne na warunki zewnętrzne takie jak: woda, oleje, smary, rozpuszczalniki. Druk jest odporny na ścieranie i nie blaknie pod wpływem promieniowania UV. 

Etykiety metalizowane są wykorzystywane w wielu branżach, przede wszystkim mają szerokie zastosowanie w branży kosmetycznej, pięknie komponują się z opakowaniami na lakiery, kremy czy perfumy. Powszechne są również w branży spożywczej, odzieżowej, motoryzacyjnej i elektronicznej. 

Etykiety przeźroczyste

Etykiety przeźroczyste

To najwyższej jakości etykiety transparentne i niewidoczne na opakowaniu. Etykiety przeźroczyste no label look są coraz częściej wykorzystywanym środkiem informacji umieszczanym na opakowaniach szklanych i plastikowych. Doskonale zastępują drogie nadruki umieszczane bezpośrednio na opakowaniach.  

Zastosowanie przeźroczystej folii PP wraz z krystalicznie czystymi klejami i podłożem PET pozwala uzyskać idealny efekt braku etykiety na opakowaniu. Nasza drukarnia oferuje możliwość druku cyfrowego inkjet UV z białym kolorem poddruku oraz uszlachetnieniami foliami do cold stampingu, lakierami 3D lub wybiórczymi. Pozwala to uzyskać niesamowite efekty wizualne na etykietach przeźroczystych. Wydruk w technologii inkjet UV na tego typu etykietach doskonale imituje sitodruk i jest wyczuwalny w dotyku. 

Etykiety tego typu świetnie sprawdzają się w branży alkoholi, kosmetykach, farmacji i na wszystkich przeźroczystych opakowaniach gdzie najważniejsze jest zaprezentowanie zawartości i produktu znajdującego się w środku. 

Tego typu aplikacje podnoszą wartość wizerunkową produktu który postrzegany jest jako luksusowy, wyrafinowany i nowoczesny. 

Etykiety na papierze ozdobnym dekoracyjnym 

Etykiety na papierze ozdobnym to wysokiej jakości produkt papierowy z teksturowanym wykończeniem. W naszej ofercie dostępne są papiery ozdobne naszego dostawcy Avery Dennison- są to papiery o różne teksturze, kolorystyce i gramaturze- idealne do nadania etykietom luksusowego charakteru. Na papierach dekoracyjnych jest możliwy zarówno druk cyfrowy czy pantone, jak i wykończenie lakierem UV, lakierowanie 3d czy złocenie/srebrzenie 3D. Wykonanie takich etykiety to fantastyczny sposób na przedstawienie marki w ciekawe i nieszablonowy sposób. Etykiety świetnie nadają się dla branży alkoholowej- zwłaszcza jako etykiety do win czy piwa kraftowego. Etykiety na papierze ozdobny sprawdza się również w branży kosmetycznej i spożywczej.  

Jesteśmy dostępni 24/7

Dział sprzedaży MD Labels pozostaje do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.
W razie pytań dotyczących naszego asortymentu, zapraszamy Państwa do kontaktu!