Etykiety przeźroczyste
  1. Strona główna
  2. Etykiety Premium
  3. Etykiety przeźroczyste

Etykiety transparentne

Etykiety „No label look” to rodzaj etykiety transparentnej niewidocznej opakowaniu, a zadruk na nich znajduje się bezpośrednio na opakowaniu. Doskonale zastępują drogie nadruki umieszczane bezpośrednio na opakowaniach. Zastosowanie przeźroczystej folii PP wraz z krystalicznie czystymi klejami i podłożem PET pozwala uzyskać idealny efekt braku etykiety na opakowaniu. Etykiety są coraz częściej wykorzystywanym środkiem informacji umieszczanym na opakowaniach szklanych i plastikowych.
Nasza drukarnia oferuje możliwość druku cyfrowego inkjet UV z białym kolorem poddruku oraz uszlachetnieniami foliami do cold stampingu, lakierami 3D lub wybiórczymi. Pozwala to uzyskać niesamowite efekty wizualne na etykietach przezroczystych. Wydruk w technologii inkjet UV na tego typu etykietach doskonale imituje sitodruk i jest wyczuwalny w dotyku.

Etykieta samoprzylepna druk cyfrowy folia przezroczysta
Etykieta samoprzylepna druk cyfrowy folia przezroczysta

Cechy charakterystyczne:

Wykorzystują folię polipropylenową o wybitnej przejrzystości, co sprawia, że wyglądają, jakby były bezpośrednio na produkcie.

Surowiec:

Transparentna folia PP z klejem akrylowym

Technologia:

Druk cyfrowy, flexo

Zastosowanie:

Etykiety te stosowane są na sztywnych opakowaniach szklanych i z tworzyw sztucznych (PET), świetnie sprawdzają się w branży alkoholi, kosmetykach, farmacji i na wszystkich przeźroczystych opakowaniach gdzie najważniejsze jest zaprezentowanie zawartości i produktu znajdującego się w środku.

Jesteśmy dostępni 24/7

Dział sprzedaży MD Labels pozostaje do Państwa dyspozycji.