+48 62 590 38 29

biuro@mdlabels.pl

Etykiety zabezpieczające
  1. Strona główna
  2. Etykiety zabezpieczające
Etykiety zabezpieczające służą do oklejenia oryginalnego opakowania towaru, sprzętu czy produktu oraz jako znacznik własności mienia, zapobiegają manipulacjom czy nadużyciu. Zabezpiecza również przed samowolną naprawą sprzętu. Również naruszenie plomb gwarancyjnej wpływa na możliwość złożenia reklamacji zakupionego towaru przez konsumenta.

Plomby typu VOID

Etykiety plombowe srebrne typu VOID służą do zabezpieczenia towarów przed otwarciem lub do jednokrotnego oznakowania towaru. Etykiety nadają się do zabezpieczenia sprzętu elektronicznego i AGD, mebli, telefonów komórkowych, laptopów oraz wielu innych. Po odklejeniu na etykiecie pojawia się wzór VOID. Hologramy pozostawiają napisy również na zabezpieczanym przedmiocie. Folia jest szczególnie odporna na wodę, benzynę, smary, oleje, alkohole, kwasy i zasady. Plomby są bardzo trwałe, z klejem akrylowym o bardzo dobrej przyczepności na szerokiej gamie podłoży, można nimi oklejać powierzchnie płaskie, lekko zakrzywione. Czas wiązania kleju to: 24 godziny. Na plombach możemy wydrukować dowolny napis, logotyp firmy, kody kreskowe, datowniki oraz grafikę zaprojektowaną przez klienta.

Plomby na folii samo kruszącej

Folia samoprzylepna samo krusząca jest bardzo cienka i krucha, co w połączeniu z silnymi właściwościami kleju sprawia, że próba odklejenie plomby staje się niemal niemożliwa bez jej uszkodzenia. Siła klejenia plomby jest wyższa niż jej odporność na rozdarcie. Są to bardzo trwałe plomby z klejem akrylowym o bardzo dobrej przyczepności na szerokiej gamie podłoży, można nimi oklejać powierzchnie płaskie i lekko zakrzywione. Czas wiązania kleju to: 24 godziny. Na plombach możemy wydrukować dowolny grafikę zaprojektowaną przez klienta- napisy, logotyp firmy, kody kreskowe, numeracje lub datowniki.

Jesteśmy dostępni 24/7

Dział sprzedaży MD Labels pozostaje do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.
W razie pytań dotyczących naszego asortymentu, zapraszamy Państwa do kontaktu!