Etykiety foliowe

Etykiety foliowe – produkty do zadań specjalnych

Drukarnia MDLabels posiada szeroką ofertę etykiet do drukarek Zebra, wśród których znajdą Państwo również etykiety foliowe PE, PP i PVC. Cechami charakterystycznymi dla tego typu etykiet jest wysoka wytrzymałość i elastyczność. Etykiety foliowe są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, uszkodzenia mechaniczne i ścieranie. Syntetyczne etykiety foliowe nie ulegną zniszczeniu w kontakcie z wodą czy tłustymi substancjami, dzięki czemu sprawdzą się w wielu sytuacjach.

Efekty wizualne

Trwałość i wytrzymałość – to nie jedyne zalety naszych etykiet foliowych. Drukowanie za pomocą żywicznych taśm barwiących pozwala na uzyskanie bardzo wysokiej jakości nadruk, który razem z gładką, połyskującą powierzchnią, zapewnia niezwykle estetyczny wygląd etykiety. Dzięki naszym etykietom opisy produktów będą nie tylko trwałe i czytelne, ale również będą się świetnie prezentować.

Dla kogo?

Etykiety foliowe to rozwiązanie dla wszystkich klientów, dla których trwałość i estetyka mają ogromne znaczenie. Naszymi etykietami można z powodzeniem oznakować elementy maszyn oraz różnych urządzeń, ale także wszelkie produkty narażone na działanie niesprzyjających warunków atmosferycznych, wilgoci, wody czy tłuszczu. Nasze etykiety do drukarek typu Zebra są bezpieczne dla maszyn i głowic drukujących. Surowce, z których wykonywane są takie produkty gwarantują bezproblemową pracę urządzeń drukujących.

MDLabels realizuje każde zlecenie solidnie i szybko, mając na uwadze potrzeby klienta, dlatego w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszym Działem sprzedaży, dyspozycyjnym dla Państwa przez całą dobę.