MD Labels - drukarnia i producent etykiet

Specjalizujemy się w druku cyfrowym etykiet w technologii ink jet UV z pełnym uszlachetnieniem dostępnym dotychczas tylko w technologii flexo . Technologia hybrydowa pozwala nam na realizację zaawansowanych projektów w niskich nakładach i wielu wersjach znacznie ograniczając koszty przygotowania druku charakterystyczne dla drukarni fleksograficznych . Chcesz sprawdzić nasze możliwości – wyślij do nas swoje projekty – wydrukujemy Twoje etykiety.

Pamiętaj – ogranicza nas tylko wyobraźnia
Do najważniejszych zalet hybrydowego druku cyfrowego należą uszlachetnienia:

 • cold stamping,
 • lakierowanie,
 • laminację soft-touch ,mat, połysk.
 • lakierowanie wybiórcze,
 • lakiery strukturalne 3D
 • numeracja
 • zmienne dane
 • kolory PANTONE
 • kolory metaliczne
 • możliwość wydruku niewielkich nakładów w przystępnej cenie,
 • druk dużych zleceń w wielu wersjach – bez kosztów przygotowalni
 • personalizacja prac,
 • szybki czas realizacji.
 • proof z maszyny na której będą drukowane prace
 • brak kosztów matryc drukowych

Wydrukujemy Twoje projekty i pomysły, a do tego możemy je ponumerować, spersonalizować, lakierować, laminować, dołożyć złocenie, położyć lakier wybiórczy lub 3D i kolory z Pantone! Oznacza to, że etykiety drukowane cyfrowo w niskich nakładach lub wielu wersjach mogą posiadać wszystkie uszlachetnienia dostępne dotychczas tylko dla wysokonakładowego druku fleksograficznego.

UWAGA: Zmiana nazwy firmy na MD LABELS Sp. z o.o. Spółka komandytowa, więcej informacji: TUTAJ

Kompleksowa drukarnia etykiet

Nasza firma oferuje kompleksowe drukowanie etykiet dowolnego rodzaju. Jako profesjonalny producent etykiet samoprzylepnych, transparentnych oraz do wag i drukarek, gwarantujemy najwyższą jakość wyrobów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy z sukcesem zrealizować dowolnego rodzaju zlecenie. Służymy również fachową poradą w zakresie wyboru usługi lub produktu najlepiej dopasowanego do potrzeb i wymagań klienta.

Zapewniamy najwyższą jakość wykonania oraz stosowanych surowców, co zapewnia pewne i bezpieczne użytkowanie gotowego wyrobu. Gwarantujemy także możliwie najkrótsze terminy realizacji. Wszystkie nasze etykiety i naklejki cechują się trwałym oraz bardzo czytelnym nadrukiem. Dysponujemy specjalistycznym, nowoczesnym parkiem maszynowym, pozwalającym nam na wdrażanie rozwiązań niedostępnych u konkurencji.

Profesjonalna drukarnia naklejek – zakres usług

Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych i naklejek może się poszczycić kompleksową realizacją wszystkich, nawet najbardziej niestandardowych zleceń. Wykonujemy profesjonalne drukowanie etykiet w dowolnych nakładach, cechujące się wyjątkowym nasyceniem kolorów i wysoką jakością produktu końcowego. Ponadto jako profesjonalna drukarnia naklejek, zapewniamy bogatą ofertę różnego rodzaju uszlachetnień, takich jak:

 • lakierowanie UV,
 • kolory PANTONE,
 • cold stamping,
 • laminację matową, połyskującą i soft touch,
 • zmienne dane,
 • lakiery strukturalne 3D, wybiórcze oraz wiele innych.

Przezroczyste etykiety producent

Jesteśmy wykonawcą transparentnych etykiet na opakowania szklane i z tworzyw sztucznych. Pozwalają one na uzyskanie idealnego efektu nadruku imitującego bezpośredni nadruk na pojemniku. Ze względu na możliwości zastosowania bardzo eleganckich wizualnie uszlachetnień, naklejki te potęgują wrażenie ekskluzywności i wyjątkowości produktów. Doskonale sprawdzają się w branży kosmetycznej, farmaceutycznej i alkoholowej oraz wszędzie tam, gdzie istotny jest stylowy design opakowania oraz zaprezentowanie tego, co znajduje się we wnętrzu opakowania.

Producent etykiet samoprzylepnych do wag i drukarek

Nasza firma zajmuje się ponadto produkcją kolorowych i białych termicznych etykiet samoprzylepnych, które znajdą zastosowanie wszędzie tam, gdzie niezbędne jest ekonomiczne i szybkie oznakowanie dowolnych artykułów kodem kreskowym, ceną czy też informacją o zawartości. Są one szeroko wykorzystywane w sklepach spożywczych i garmażeryjnych, aptekach, piekarniach, a także logistyce, produkcji czy spedycji. Stanowią sprawdzony, trwały, a przy tym wyjątkowo niedrogi nośnik informacji na opakowaniu albo bezpośrednio na dowolnego typu produkcie.

Nasza drukarnia etykiet termicznych do wag wykorzystuje do produkcji wyłącznie surowce najwyższej jakości, które posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia dopuszczające je do bezpośredniego kontaktu z produktami spożywczymi oraz żywnością. Używane przez nas kleje są całkowicie bezpieczne względem głowic drukujących w wagach czy drukarkach. Stosujemy kleje usuwalne, odlepne, do mrożenia i o wysokiej mocy klejenia, co sprawia, że znajdują bardzo szerokie zastosowanie w różnych branżach.

Producent etykiet

W asortymencie posiadamy również samoprzylepne etykiety A4, które mogą być znakomitym zamiennikiem dla naklejek na rolkach. Nadają się one do stosowania w dowolnego typu laserowych i atramentowych drukarkach oraz kserokopiarkach. Są wykorzystywane w logistyce, do etykiet adresowych, a także w wielu innych dziedzinach, w których użycie naklejek na roli jest niemożliwe. Dzięki zastosowaniu etykiet papierowych w arkuszach A4 każdy w domu za pomocą kolorowej drukarki laserowej lub atramentowej może samodzielnie stworzyć pełno kolorową etykietę samoprzylepną.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii w produkcji kleju, jest on zupełnie bezpieczny dla sprzętu drukującego, a przy tym cechuje się wysoką siłą klejenia i niską topliwością. Zapewnia świetną przyczepność w zakresie temperatur od -20 do +80 stopni Celsjusza. W przypadku takiego zapotrzebowania klienta, możliwe jest wykonanie etykiet A4 z marginesami, perforacjami, podcięciem oraz w dowolnej innej konfiguracji nacięć. Proponujemy produkty w szerokiej gamie rozmiarów i wykrojów gotowych, a w razie potrzeby również na indywidualne zamówienie.

Etykiety druk i sprzedaż urządzeń

Nasza drukarnia etykiet samoprzylepnych posiada również na sprzedaż szeroką gamę urządzeń drukujących samoprzylepne etykiety Producent owych drukarek – firma Zebra – to marka polecana i doceniana przez klientów od lat. Solidność, trwałość i zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych w oferowanych sprzęcie sprawia, że jest on bardzo chętnie wybierany przez odbiorców. W asortymencie posiadamy modele biurkowe, półprzemysłowe, a także do zastosowań profesjonalnych. Poza drukarkami, proponujemy także aplikatory etykiet oraz nawijaki i metkownice.

Cena druku etykiet

Gwarantujemy bardzo korzystne, konkurencyjne ceny usług. W przypadku stałych klientów oraz regularnych i dużych zamówień, zapewniamy atrakcyjne rabaty. Koszt realizacji zlecenia zależy przede wszystkim od wydrukowanej liczby sztuk danej etykiety, a także od zastosowanych technologii i dodatków uszlachetniających druk.