Etykiety cyfrowe - drukowane cyfrowo

Druk cyfrowy, w przeciwieństwie do tego klasycznego, umożliwia nam wyjście naprzeciw potrzebom klientów zainteresowanych niskim nakładem.

Decydując się na druk metodą tradycyjną musisz liczyć się z wysokimi kosztami startowymi oraz materiałów, jak i długim czasem pracy, co sprawia, że wydruk niewielkich serii tym sposobem jest nieopłacalny. Technologie cyfrowe pozwalają na elastyczność i szybką realizację zleceń, dzięki wyeliminowaniu czasochłonnych czynności związanych z naświetlaniem klisz czy kalibrowaniem maszyn. Jeśli szukasz wysokiej jakości druku i nasyconych kolorów, etykiety cyfrowe wykonane w naszej drukarni spełnią Twoje oczekiwania.

Wydrukujemy Twoje projekty i pomysły a do tego możemy je ponumerować , spersonalizować , lakierować ,laminować, dołożyć złocenie , położyć lakier wybiórczy lub 3D i kolory z Pantone ! Oznacza to że etykiety drukowane cyfrowo w niskich nakładach lub wielu wersjach mogą posiadać wszystkie uszlachetnienia dostępne dotychczas tylko dla wysokonakładowego druku fleksograficznego.

Realizacja drukiem cyfrowym sprawdzi się w przypadku wydruku różnych małonakładowych produktów, jak np. etykiety do drukarek Zebra, wśród których znajdziesz etykiety termiczne ECO i TOP, etykiety foliowe PE, PP, PVC, metalizowane, odlepne, przeznaczone do głębokiego mrożenia i wiele innych.