Zalety etykiet Peel Off

Etykiety o wielu warstwach stosowane są wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba przekazania znacznej ilości informacji o produkcie na niewielkiej powierzchni. Do wykorzystania mają aż 4 strony, które można zapełnić treścią. Czterostronicowe etykiety peel-off drukujemy cyfrowo z użyciem tylko 2 matryc potrzebnych do zadruku od strony kleju. W etykietach tego typu zazwyczaj front zawiera identyfikację wizualną produktu lub grafikę przykuwającą uwagę, a na dalszych kartkach znajdują się pozostałe informacje, np. o składzie chemicznym czy warunkach promocji, a także bardzo często tłumaczenia na inne języki.

Etykiety wielowarstwowe można w prosty sposób rozklejać i z powrotem zakrywać (na tym polega Peel Off). Wierzchnia warstwa zakrywa więc zawartą treść, ale nie utrudnia dostępu do niej. Dodatkową zaletą tego rozwiązania jest oszczędność pieniędzy – innego rodzaju etykiety nie mogą pomieścić tylu treści, więc zazwyczaj potrzebuje się ich 2-3 razy więcej, lub też użycie ich jest konieczne w przypadku bardzo specjalnych opakowań np. opakowania lekarstw, środków chemicznych, substancji niebezpiecznych.

Etykiety dwuwarstwowe z profesjonalnym nadrukiem

Jako firma dysponująca nowoczesnym sprzętem drukarskim, oferujemy sprzedaż naklejek i etykiet dwustronnych. Korzystamy z wysokiej jakości farb i techniki druku cyfrowego, dzięki czemu możemy stworzyć etykiety dwuwarstwowe na praktycznie każde opakowanie, które wymaga najwyższej jakości druku oraz estetycznego wyglądu. Mogą one też przybrać różne kształty i wzory – w zależności od potrzeb lub powierzchni, na jakiej mają się znaleźć.

Pełno kolorowy zadruk pierwszej strony w druku cyfrowym nie generuje żadnych dodatkowych kosztów, a do nadruku na drugiej stronie (od strony kleju) w technologii fleksograficznej potrzebujemy tylko jedną matrycę. Wydruk drugiej strony możliwy jest tylko w jednym dowolnym kolorze z palety PANTONE.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedażowym. Przedstawiciele handlowi MD Labels z przyjemnością przybliżą szczegóły oferty etykiet wielowarstwowych, doradzą najkorzystniejsze rozwiązania i przygotują wycenę zlecenia. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta.