Etykiety samoprzylepne - arkusze A4

 

Produkty tego typu są doskonałym zamiennikiem etykiet samoprzylepnych na roli. Samoprzylepna etykieta A4 nadaje się do druku w każdego rodzaju drukarkach laserowych, atramentowych jak i kserokopiarkach. Ponadto znajduje ona zastosowanie w druku etykiet logistycznych , adresowych oraz wielu innych branżach gdzie użycie etykiet na roli jest niemożliwe. Specjalna technologia użyta do produkcji kleju zastosowanego w naszych produktach powoduje iż jest on całkowicie bezpieczny dla urządzeń drukujących. Zastosowany klej o wysokiej sile klejenia oraz niskiej topliwości jest przeznaczony i dedykowany dla laserowych urządzeń drukujących. Gwarantuje on doskonałą przyczepność w temperaturach – 20 °C do + 80 °C . Aby zachować te parametry etykieta samoprzylepna A4 musi być aplikowana w temperaturze powyżej + 5°C

MD Labels oferuje Państwu etykiety samoprzylepne A4.

Na specjalne życzenie klienta etykieta samoprzylepna A4 może zostać wykonana z perforacją, podcięciem , marginesami lub w dowolnej konfiguracji nacięć. Proponujemy również kolorowe etykiety A4 na arkuszu z nadrukiem firmowym lub w dowolnym kolorze z palety PANTONE. Używane przez nas farby drukarskie umożliwiają perfekcyjne nałożenie koloru oraz jego trwałość i idealne odwzorowanie barw. Dzięki temu kolorowa etykieta będzie wyróżniać się wśród konkurencji. Posiadamy kilkanaście wzorów wykrojników, dzięki czemu z pewnością znajdziecie Państwo w naszej ofercie coś dla siebie .

Jeśli w naszej ofercie nie znajdziecie Państwo potrzebnego rozmiaru etykiet to zapraszamy do kontaktu z działem handlowym naszej firmy – zaproponujemy rozwiązanie przygotowane pod Państwa potrzeby.

Etykiety samoprzylepne A4 produkowane przez MD Labels charakteryzują się:

  • najwyższą jakością surowców,
  • najlepszą ceną,
  • bezpiecznym i pewnym użytkowaniem,
  • krótkimi terminami realizacji,
  • wdrażaniem rozwiązań niedostępnych u konkurencji.

Zastosowanie etykiet samoprzylepnych

Znajdujące się w naszej ofercie etykiety mogą pełnić kilka funkcji naraz: informacyjną, marketingową i estetyczną. W związku z tym nadają się do zastosowania w wielu gałęziach przemysłu. Ta uniwersalność sprawia, że po etykiety samoprzylepne chętnie sięgają przedsiębiorstwa kosmetyczne, farmaceutyczne, spożywcze, usługowe czy kurierskie, a nawet biura i innego rodzaju zakłady pracy.

Głównym zastosowaniem etykiet samoprzylepnych jest jednak znakowanie towarów. Dzięki nim osoby transportujące oraz odbierające pakunek będą wiedzieć, czy np. w środku nie znajdują się wrażliwe na uszkodzenia przedmioty. Przydają się więc także podczas przeprowadzek – znacznie ułatwiają pracę osób wykonujących usługę. W magazynach i archiwach samoprzylepna etykieta pozwala z kolei na łatwą identyfikację towarów i dokumentów, a w branży spożywczej na informowanie klientów o składzie proponowanych artykułów żywnościowych.

Nasze etykiety samoprzylepne stanowią ponadto dobry sposób na promowanie marki. Zamieszczona na nich grafika doskonale prezentuje logo firmy oraz np. jej ofertę lub obowiązującą promocję. Szczególnie przydaje się przy tworzeniu okresowych kampanii reklamowych – użycie etykiety samoprzylepnej na pudełkach nie wymaga tworzenia nowych opakowań. Ponadto można je naklejać wszędzie tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci marki. Estetyczne etykiety na opakowania z wyrazistą i ciekawą grafiką od razu przykuwają wzrok postronnych osób. A to ma bezpośredni wpływ na zwiększenie zysków ze sprzedaży.

Etykieta samoprzylepna – główne zalety

Do wytworzenia etykiet wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i wysokogatunkowe materiały. W ten sposób uzyskuje się wyjątkowe właściwości etykiet na opakowania, do których można zaliczyć chociażby odporność na skrajnie niskie i wysokie temperatury. Oznacza to, że z powodzeniem mogą być stosowane w miejscach przechowywania produktów żywnościowych, takich jak lodówki czy chłodnie. Naklejki foliowe są też niewrażliwe na działanie większości środków chemicznych oraz promieniowania słonecznego.

W przypadku korzystania z naszych samoprzylepnych etykiet z klejami odlepnymi, nie trzeba martwić się o oklejaną powierzchnię. Z pewnością nie zostanie uszkodzona. Ponadto naklejka jest bardzo uniwersalna i przylepi się do każdego rodzaju podłoża.

Zmiana etykiety na nową nie stanowi żadnego problemu – przy zastosowaniu naklejek usuwalnych ze specjalnym klejem, można ją odkleić w równie łatwy sposób, co nałożyć.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!