Etykiety transparentne - no label look

To najwyższej jakości etykiety doskonale transparentne i niewidoczne na opakowaniu. Etykiety przeźroczyste no label look są coraz częściej wykorzystywanym środkiem informacji umieszczanym na opakowaniach szklanych i plastikowych. Doskonale zastępują drogie nadruki umieszczane bezpośrednio na opakowaniach. Zastosowanie idealnie przeźroczystej folii PP wraz z krystalicznie czystymi klejami i podłożem PET pozwala uzyskać idealny efekt braku etykiety na opakowaniu . Nasz drukarnia oferuje możliwość druku cyfrowego inkjet Uv z białym kolorem poddruku oraz uszlachetnieniami foliami do cold stampingu , lakierami 3D lub wybiórczymi . Pozwala uzyskać to niesamowite efekty wizualne na etykietach przeźroczystych. Wydruk w technologii inkjet UV na tego typu etykietach doskonale imituje sitodruk i jest wyczuwalny w dotyku .

Etykiety tego typu doskonale sprawdzają się w branży alkoholi , kosmetyki , farmacji i na wszystkich przeźroczystych opakowaniach gdzie najważniejsze jest zaprezentowanie zawartości i produktu znajdującego się w środku.

Tego typu aplikacje podnoszą wartość wizerunkową produktu który postrzegany jest jako luksusowy , wyrafinowany i nowoczesny

Etykiety transparentne dla indywidualistów

Rosnące potrzeby konsumentów sprawiają, że firma chcąca wyróżnić się od konkurencji, musi posiadać nie tylko znakomitej jakości produkt, ale również jego opakowanie. Etykiety No label look to prawdziwy hit wśród etykiet. Spełniają one nie tylko funkcję informacyjną i ochronną, ale również marketingową. Zabezpieczają skutecznie produkt, przedstawiają najważniejsze informacje dotyczące danego artykułu, a także wpisują się w określony wizerunek marki. Stylowo zaprojektowane, wysokiej jakości etykiety przezroczyste pozwalają na pełną personalizację przedmiotu.

Etykiety No label look na produktach luksusowych

Przezroczyste etykiety są uniwersalne, gdyż z powodzeniem mogą być stosowane w większości branż oraz w wielu różnych wariantach konstrukcyjnych. Przede wszystkim jednak wyjątkowo dobrze prezentują się na artykułach luksusowych, takich jak ekskluzywne kosmetyki czy drogie alkohole. Wywołują złudzenie, że nadruk jest wykonany bezpośrednio na produkcie, a ponadto zapewniają niezakłócony widok artykułu – zarówno jego opakowania, jak i (w przypadku przezroczystego pudełka) wnętrza. Podkreślają jego ponadprzeciętną jakość i wartość. Szczególnie dobrze wyglądają na szklanych butelkach i słoiczkach oraz opakowaniach wykonanych z PET

Etykiety przezroczyste mogą być dodatkowo uszlachetniane, co wpływa pozytywnie na ich wygląd. Możliwe jest m.in. uzyskanie efektu trójwymiarowego lub też transparentnego okienka na powierzchni opakowań, a także dekoracyjnego wykończenia powstałego w wyniku tłoczenia na gorąco folii w kolorze srebrnym albo złotym.

Trwałość i odporność etykiet przezroczystych

Etykiety transparentne zostały wykonane z wysokiej jakości folii, co sprawia, że są wyjątkowo odporne na działanie wilgoci. Mogą wchodzić w częsty kontakt z wodą i innymi płynami, dlatego też bardzo dobrze sprawdzają się do oznaczania artykułów spożywczych, kosmetycznych i z branży zdrowotnej. Etykiety można naklejać na dowolnego rodzaju powierzchnię, również zaokrągloną, nierówną czy z krzywiznami.