Etykiety transparentne - no label look

To najwyższej jakości etykiety doskonale transparentne i niewidoczne na opakowaniu. Etykiety przeźroczyste no label look są coraz częściej wykorzystywanym środkiem informacji umieszczanym na opakowaniach szklanych i plastikowych. Doskonale zastępują drogie nadruki umieszczane bezpośrednio na opakowaniach. Zastosowanie idealnie przeźroczystej folii PP wraz z krystalicznie czystymi klejami i podłożem PET pozwala uzyskać idealny efekt braku etykiety na opakowaniu . Nasz drukarnia oferuje możliwość druku cyfrowego inkjet Uv z białym kolorem poddruku oraz uszlachetnieniami foliami do cold stampingu , lakierami 3D lub wybiórczymi . Pozwala uzyskać to niesamowite efekty wizualne na etykietach przeźroczystych. Wydruk w technologii inkjet UV na tego typu etykietach doskonale imituje sitodruk i jest wyczuwalny w dotyku .

Etykiety tego typu doskonale sprawdzają się w branży alkoholi , kosmetyki , farmacji i na wszystkich przeźroczystych opakowaniach gdzie najważniejsze jest zaprezentowanie zawartości i produktu znajdującego się w środku.

Tego typu aplikacje podnoszą wartość wizerunkową produktu który postrzegany jest jako luksusowy , wyrafinowany i nowoczesny