Wykrojnik

Wykrojnik

lip 30, 2021 | Wykrojniki

Zanim etykiety samoprzylepne trafią do konfekcjonowania czyli nawijania na gilzy(rolki) muszą zostać wycięte do wskazanego formatu. Najpowszechniejszą metodą jest wykrawanie w surowcu różnych kształtów z pomocą wykrojnika. Etykiety samoprzylepne wykonywane na rolkach są wycinane za pomocą wykrojników noży tnących umieszczonych na rotujących walcach. Największą zaletą wykrawania etykiet jest możliwość wycinania bardzo skomplikowanych kształtów czy perforowania etykiet za pomocą jednego wykrojnika.   

Druk nowej etykiety nie jest równoznaczny z zakupem wykrojnika a co za tym idzie poniesieniem dodatkowych kosztów. MD Labels w swoich zbiorach posiada około tysiąc wykrojników o różnych kształtach m.in. prostokątne, kwadratowe czy też kształty specjalne. Ta liczba stale rośnie.  Jeśli chcesz zamówić etykiety ze standardowym kształtem istnieje duża szansa, że będziemy mogli wykorzystać wykrojnik, który posiadamy.   

Jeżeli nie posiadamy wskazanego przez Ciebie wykrojnika i nie jest możliwe dobranie zbliżonego, zamówimy dla Ciebie odpowiedni wykrojnik. MD Labels korzysta przy produkcji tylko z najwyższej jakości materiałów dlatego też wykrojniki dla naszych klientów zamawiamy u czołowych producentów t.j.  Rotometrics i Spilker. Cena zakup wykrojnika jest uzależniona od wielkości etykiety, kształtu etykiety, ilości wszystkich użytków umieszczonych na jednej blaszce. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zamówienie wykrojnika jest to jednorazowy wydatek.  

W celu uzyskania szerszych informacji odnośnie posiadanych przez nas wykrojników zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta- chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.  

Kategorie

Ostatnie artykuły

Etykiety samoprzylepne- Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu?

Etykiety samoprzylepne- Na co zwrócić uwagę przy zamawianiu?

Podczas procesu zamawiania etykiet trzeba odpowiedzieć sobie na kilka podstawowych pytań:  Na jaką powierzchnię zostanie przyklejona etykieta? W jakich warunkach etykieta będzie użytkowana? Jak powinna wyglądać etykieta? W jaki sposób etykieta zostanie umieszczona na...

Zalety hybrydowego cyfrowego wydruku etykiet

Zalety hybrydowego cyfrowego wydruku etykiet

Coraz większą popularnością obecnie cieszy się druk hybrydowy- jest to korzystna alternatywa dla tradycyjnych metod poligraficznych czyli połączenie druku cyfrowego z fleksograficznym. Druk hybrydowy jest polecany zwłaszcza w przypadku zleceń niskonakładowych...

Jesteśmy dostępni 24/7

Dział sprzedaży MD Labels pozostaje do Państwa dyspozycji 24 h na dobę, 7 dni w tygodniu.
W razie pytań dotyczących naszego asortymentu, zapraszamy Państwa do kontaktu!